Znaleziono 57 wyników

autor: henry
pn paź 28, 2019 9:50 am
Forum: Śląskie
Temat: Transport ponadgabarytowy
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 2788

Transport ponadgabarytowy

Temat mało turystyczny, jednakże jak najbardziej tyczy się Śląska. Chodzi o transport ponadgabarytowy. W jaki sposób odbywa się on u nas w województwie? Długo trzeba czekać na wydanei zezwolenia? Czy trasy są w miarę dobrze przygotowane na przejazd takiego transportu?
autor: henry
pn sty 21, 2019 2:38 am
Forum: Biznes i finanse
Temat: Tłumaczenia dokumentów
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 3960

Tłumaczenia dokumentów

A teraz coś z innej beczki - czy ktoś z Was kojarzy może Focus Tłumaczenia? Szukamy profesjonalnego biura do tłumaczenia dokumentów, jednakże ciężko jest znaleźć kogoś solidnego. Od współpracującej z nami firmy dostaliśmy właśnie na nich namiary i rozważamy podjęcie z nimi współpracy.
autor: henry
pn sty 21, 2019 2:36 am
Forum: Motoryzacja
Temat: Camper pickup
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 3636

Camper pickup

W sieci co jakiś czas widzę artykuły na temat połączenia camperów z pickupami, wykorzystując do tego odpowiednie konstrukcje. Takie pojazdy nazywane są camper pickup . I wiecie co? Nawet mnie takie pojazdy zainteresowały. W sumie są one funkcjonalne, dostaną się w nawet trudne tereny, dzięki czemu t...
autor: henry
pn sty 21, 2019 2:33 am
Forum: Zdrowie i uroda
Temat: Dyskopatia
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 2940

Dyskopatia

Wiecie może, w którym ośrodku zdrowia dyskopatia Warszawa może być najskuteczniej leczona? Wiem, że nie jest to schorzenie proste w leczeniu i wymaga wielu procedur medycznych, w tym zabiegu operacyjnego, jednakże zależy mi na skuteczności. Co możecie podpowiedzieć?
autor: henry
pn sty 21, 2019 2:31 am
Forum: Zdrowie i uroda
Temat: Pakiety medyczne
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3110

Re: Pakiety medyczne

A czy w takich pakietach występuje również neurochirurg Gdańsk? Bo podobno bez pakietu, nawet prywatnie, bardzo trudno jest się dostać do takiego specjalisty i trzeba trochę czekać na wizytę.
autor: henry
ndz sty 20, 2019 4:27 am
Forum: Zdrowie i uroda
Temat: Maskowanie blizn
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 3400

Maskowanie blizn

Jakie Waszym zdaniem sposoby na maskowanie blizn są najskuteczniejsze? Chodzi o to, że mam po złamaniu ręki mam całkiem sporą bliznę, przez co nie wygląda to estetycznie. Coraz poważniej zastanawiam się nad plastrami z https://sutricon.pl/ . Z tego, co udało mi się wyczytać w sieci to te plastry maj...
autor: henry
czw gru 20, 2018 11:25 am
Forum: Biznes i finanse
Temat: Laptopy poleasingowe
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 3354

Laptopy poleasingowe

Czy w Waszej ocenie laptopy poleasingowe są dobrym wyborem? Chodzi o to, że znalazłem kilka ciekawych egzemplarzy na https://shoplet.pl/21-laptopy, a potrzebuję jakiegoś sprzętu zastępczego. Ceny są jak najbardziej przystępne i mocno rozważam zakup.
autor: henry
czw gru 20, 2018 11:21 am
Forum: Zdrowie i uroda
Temat: Badanie gęstości kości
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 2864

Badanie gęstości kości

Czy ktoś z Was ma jakąś wiedzę, jak dokładnie wygląda badanie gęstości kości? Otóż moja kuzynka będzie miała niedługo takie badanie przeprowadzone. Po przeczytaniu tego artykułu https://www.zaufane-apteki.pl/blog/badanie-gestosci-kosci-163.html zaczynam zastanawiać się, czy są jeszcze jakieś wskazan...
autor: henry
wt gru 18, 2018 3:36 am
Forum: Biznes i finanse
Temat: Prace wysokościowe
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 3537

Prace wysokościowe

Pilny temat! Która firma wykona prace na wysokości Warszawa w miarę możliwości najszybszym terminie? Jest trochę rzeczy do wykonania, jednakże bardzo zależy nam na czasie. Czytamy, że ropeexpert.pl mają dobre notowania. Ktoś korzystał?
autor: henry
wt gru 18, 2018 3:30 am
Forum: Edukacja
Temat: Dyplom ma sens?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4857

Re: Dyplom ma sens?

Jak najbardziej ma to sens. Warto także się kształcić dalej. Moja siostra wybrała się teraz na studia podyplomowe fizjoterapia i wcale nie żałuje. Dobrze sobie na nich radzi i widzi w tym swoją przyszłość.